כל הקטגוריות

אודות

דף הבית>אודות

CNP NM FIRE Fighting System Co., Ltd

CNP NM FIRE-fighting System Co., Ltd הינה יצרנית מובילה של משאבות כיבוי אש, מנועי דיזל, בקרים, מערכת משאבות כיבוי מונעות מנוע דיזל, מערכת משאבות כיבוי מונעות במנוע חשמלי, מערכת אריזות משאבות כיבוי אש ומערכת אריזות משאבות כיבוי במכולות בהתאם ל- סטנדרטים מקומיים ובינלאומיים. אנו חברים ברשת ספרינקלרים אירופית (EFSN). הצוות הטכני מורכב ממספר מהנדסים ומומחים זרים בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה במחקר ופיתוח לציוד כיבוי אש עולמי. אנו יכולים להציע לך מגוון רחב של משאבות כיבוי ומנועי דיזל אשר קיבלו תעודות UL, FM(אמריקה), APSAD(צרפת), SETSCO(סינגפור) העומדות בכל הגנה מפני אש הדרושה.

NMFIRE היא החברה הסינית היחידה מבין החברים ב-EFSN (רשת ספרינקלרים אירופית). אנחנו החברה הראשונה בסין שקיבלה גם אישורי UL וגם FM והחברה היחידה בעולם המייצרת משאבות כיבוי אש מאושרות UL/FM ומנועי דיזל UL/FM. החברה שלנו הייתה תורמת מפתח בתיקון התקנים של תעשיית משאבות כיבוי האש של סין. טכנולוגיית המוצרים שלנו ומגוון המוצרים שלנו הם מובילים בתעשייה הן בשוק המקומי והן בשוק העולמי.

המשימה שלנו היא לייצר את המוצרים בסטנדרט הגבוה ביותר עם הטכנולוגיה המתקדמת ל"הגנה על החיים, האהבה וההיסטוריה" עבור העולם הגדול.

5641997180ab87f24432036a656aace

קולקטיבי


     5df2eaacd3ae4d7422b473db214cdc6     

未 标题 -1